Bugün, teyze mi desen hala mı desen bilemediğim iki kuzenimden büyüğü olan (hadi ona bi kıyak geçeyim) Aylin ablanla takıldık Defnecim. Aylin Ablan sanırım sen doğduktan sonra bu hayattaki engin tecrübelerinden sana pek çok şey öğretecek number 1 insan hatta sana o kadar çok şey öğretebilir ki biliyorum bir yerde onu durdurmam bile gerekebilir:) Onun adını daha çoook duyacaksın bebeğim. Çünkü o olmasaydı hayatımız daha az renkli ve heyecanlı olurdu:( Öyleyse iyi ki var:)) Seviyoruz onu! İşte onunla bearber geçen sene yaptığımız harika Kıbrıs tatilinden bir kare.

Bu sabah seninle biraz deneysel takıldım ve tepkilerini ölçmeye çalıştım tabii ne kadar bilimsel bir yaklaşımdı benimkisi bilemiyorum. Dayadım ipad’i göbeğime ve sana bir kaç şarkı dinlettim. Dışarı çıkınca tanırmısın bilemiyorum ama şu şarkıda bugün epey tekmeledin beni. Bu testin devamı sen aramıza katıldıktan sonra devam edecek.

2 Responses

  1. Sevgili Defne,

    Öncelikle selam 🙂 Umarım okuma yazmayı öğrendiğinde yanında olurum ve bu yorumumu okuyuşuna tanık olurum 🙂 Sen bana ya Aylin teyze demelisin ya da Aylin. Amerika menşeili olacağın için Aylin demen daha mantıklı geliyor:)) Sen şimdi menşeinin ne olduğunu da bilmezsin:))Sözlüğe bak hemen.
    Annenin koyduğu bu fotograf en çok eğlendiğim tatillerden birisidir. Annenin sesi kısılmıştı, eczanelerde ilaç aramıştık ama yine de çoook eğlenmiştik:) Sen geldikten sonra da bu tatili yad etmek için tekrar 3 ümüz gideceğiz mutlaka. Seni 4 gözle bekliyoruz:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir