Yeni Dünya’da Yeni Başlangıç

Ne uzun olmuş yazmayalı ya da yazamayalı ufaklık.Kısmet 28. haftadan 35. haftaya zıplamakmış.Tam 7 haftadır hep bir koşturma içindeymişiz demek. Oysaki 7 hamile haftası eşittir 7 ademoğlu ayı. Neler neler sığdırdık şu 7 haftaya bir bilsen. Senin geleceğini, bizim birikimimizi, hep hayalini kurduğum bir tatili, tonla alışverişi, yeni dostları, okyanus kıyısında bir evi ve yepyeni bir ülkeyi:)

Babanla oturup düşündük prenses ve sana doğar doğmaz bir daha asla verme şansımızın olamayacağı bir hediye vermeye karar verdik. Bir Amerikan pasaportu. Baban da böyle bir hediye ile doğan şanslılardan olduğu için ne pahasına olursa olsun bunu senden esirgeyemezdik. Prensesimiz hem Türk hem de dünya vatandaşı olsun, annesi gibi vize kuyruklarında sürünmesin, dilediği ülkede çalışabilsin ve eğer birgün isterse Amerika’da çok daha ucuza okuyabilsin istedik. Hatta biraz daha ileri gidip 18 yaşında anne babasını bile aynı haktan yararlandırır icabında dedik ve atladık uçağa sen, ben ve Aylin ablan Los Angeles’a geldik:)

Yani Defnecik seninle Miami’de başlayan, İstanbul’da devam eden, Çanakkale, Altınoluk, Çeşme ve Los Angeles’ta molalar veren maceramız, şu anda hız kesmeden San Diego’da devam ediyor. Bu da sanal günlüğümüzün adını çok güzel özetliyor. Defne yolda 🙂

İlk Yorum Yapan Sen Ol!